Wi-Fi pro zákazníky

Připojení k internetu přes Wi-Fi je dnes považováno za standardní službu, kterou firmy nebo organizace poskytují svým zákazníkům či návštěvníkům. Velmi často si však kladou otázku, zda mají poskytování přístupu k internetu dostatečně pod kontrolou. Anonymní uživatele mohou přinášet celou řadu potenciálních problémů. Je vhodné poskytovat přístup bez omezení nebo některé kategorie stránek raději rovnou zablokovat?

Maxifi Hotspot a Maxifi Clean Content jsou produkty, které adresují veškeré otázky spojené s veřejně poskytovaným přístupem k internetu. A to nejen přes Wi-Fi. Maxifi Hotspot poskytuje veškerá dostupná data o zákaznících s dostatečnou retencí. Maxifi Clean Content se zase postará o výběr vhodného obsahu pro danou skupinu zákazníků.

Zákaznická Wi-Fi síť má pro své provozovatele ohromný potenciál. Díky ní je možné nastavit digitální komunikaci se stávajícími i potenciálními zákazníky. Koordinace přístupového portálu s ostatními marketingovými aktivitami je nesmírně efektivní.

Co vás zajímá nejvíce?

Wi-Fi marketing

Wi-Fi analytika

Zpoplatnění Wi-Fi

Wi-Fi monetizace

Interakce s uživateli

Filtrace obsahu

Loajalitní programy

Wi-Fi lokalizace

Data retention

Maxifi Hotspot je na českém a slovenském trhu 

nejrozšířenější produkt ve Wi-Fi sítích určených pro zákazníky

Mezi vybrané reference patří:

Pokud uvažujete o nasazení Wi-Fi sítě pro zákazníky nebo již Wi-Fi síť pro zákazníky provozujete, ale chtěli byste ze služby získat maximum, kontaktujte nás nebo naše partnery. Maxifi Hotspot je kompatibilní se všemi hlavními výrobci hardwaru pro podnikové sítě (Cisco, Ruckus, Aruba, Meraki, Aerohive, Huawei, HPE, Cambium, Mikrotik, Xirrus). Spuštění je otázkou okamžiku a správa je velmi intuitivní.

Maximize your Wi-Fi network!

Vyzkoušejte si naše demo na 30 dní zdarma

VYZKOUŠEJTE
Vyzkoušejte si naše demo na 30 dní zdarma!
Maxifi HotspotMaxifi IoTMaxifi CallMaxifi EdAMaxifi MNS

[recaptcha]Tanja

Vás bude kontaktovat co nejdříve

Scroll to top