Filtrace obsahu

Internet je prostor pro svobodnou výměnu informací. Nicméně jsou případy, kdy není vhodné, aby byly dostupné úplně veškeré informace. Především ve veřejných prostorách, kde se mohou k internetu připojovat i děti bez dozoru rodičů, bývá zájmem provozovatelů sítě omezit přístup k nevhodnému obsahu. Motivací pro filtrování konkrétního obsahu však může být celá řada.

Dalším příkladem může být zvýšení efektivity práce v podnikovém nebo státním sektoru. Vyřazením stránek se sociálními sítěmi během pracovní doby se zvýší soustředěnost zaměstnanců na dosažení pracovních cílů.

V neposlední řadě může být důvodem nasazení filtrace úspora nákladů. Pokud poskytujeme připojení k internetu např. ve vozidlech (taxi, autobusy) přes LTE, jsme limitování velikostí datového balíčku od operátora. Omezením multimediálních aplikací náročných na objem přenesených dat umožníme spravedlivé rozdělení dat pro potřebné aplikace veškerých uživatelů - webové stránky, e-mail.

Maxifi Clean Content může být nasazen jako samostatný produkt na jakékoli síti nebo jako doplněk k jiným aplikacím - Maxifi Hotspot nebo Maxifi EdA.

Filtrace obsahu má následující benefity

Zvýšení bezpečnosti

Zvýšení efektivity práce

Snížení nákladů

Omezení právní odpovědnosti

Zablokujte nevhodný obsah s Maxifi Clean Content

VYZKOUŠEJTE
Vyzkoušejte si naše demo na 30 dní zdarma!
Maxifi HotspotMaxifi IoTMaxifi CallMaxifi EdAMaxifi MNS

[recaptcha]Náš tým vás bude kontaktovat co nejdříve

Scroll to top