Zpoplatnění Wi-Fi

Wi-Fi připojení k internetu lze nabízet i zpoplatněnou formou. Maxifi Hotspot podporuje celou řadu možných scénářů pro placenou Wi-Fi službu. Pokud obsluha disponuje zařízením připojeným k síti (PC, notebook, smartphone), může v několika krocích vygenerovat zákazníkovi přístupové údaje s požadovanými parametry, jako je doba platnosti nebo počet připojených zařízení. Další možností je jednoúčelová minitiskárna, která tiskne přístupové údaje v několika předdefinovaných profilech. Platby lze přijímat i bezobslužně přes platební bránu, která přijímá všechny běžné druhy platebních karet, nebo přes populární PayPal.

Poslední dvě možnosti lze s úspěchem využít i na platby za produkty nebo služby dostupné v místě Wi-Fi sítě. Objednejte si pivo na stadionu a neujde vám ani vteřina napínavého zápasu!

Maxifi Hotspot je neocenitelný pomocník tam, kde chcete nabízet Wi-Fi za poplatek. Ať se jedná o odlišení prémiové služby nebo jedinou možnost pro daný prostor, flexibilita možných konfigurací vám umožní přesně realizovat vaše představy.

Vyberte si vhodný způsob zpoplatnění Wi-Fi služby

Vyzkoušejte platby s Maxifi Hotspot

VYZKOUŠEJTE
Vyzkoušejte si naše demo na 30 dní zdarma!
Maxifi HotspotMaxifi IoTMaxifi CallMaxifi EdAMaxifi MNS

[recaptcha]Náš tým vás bude kontaktovat co nejdříve

Scroll to top